USŁUGI

Jak możemy Ci pomóc?

Twoja strona wymaga odświeżenia? Materiały graficzne nie są aktualne? Szukasz wsparcia przy wprowadzeniu nowej marki na rynek?
Jesteś w dobryj miejscu!

Branding

Branding to coś więcej niż logo, nazwa oraz identyfikacja wizualna. Postaw na przemyślane budowanie marki w świadomości Twoich potencjalnych klientów.

Web Design & Development

Atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna – taka powinna być Twoja wizytówka w internecie. Budujemy nowoczesne, mobilne i w pełni responsywne strony internetowe oparte o WordPress.

Studio Graficzne

Unikalne projekty graficzne dla Twojej marki. Tworzymy kreacje gotowe do druku i wykorzystania online – katalogi, ulotki, plakaty, wizytówki, grafiki do social mediów i mailingu.

Media Społecznościowe

Personalizowane grafiki i angażujące tematy, spójna komunikacja wizualna oraz kontakt z klientem. Oszczędź czas i oddaj nam swój firmowy profil w mediach społecznościowych.

Copywriting

Przygotowujemy nieszablonowe teksty, wymyślamy slogany, piszemy i redagujemy teksty do materiałów marketingowych, wypełniamy treścią strony internetowe.

Fotografia i filmy reklamowe

Profesjonalna sesja zdjęciowa, prezentacja marki lub produktu, a może ujęcia z drona? – przygotujemy je dla Ciebie z przyjemnością!

STUDIO GRAFICZNE – BRANDING – PROJEKTOWANIE GRAFIK – Tworzenie I implementacja STRON WWW

Czujesz się zagubiony na rynku? Pomożemy Ci zaistnieć i zabłysnąć!

Nie ważne, czy dopiero startujesz ze swoją marką, czy jesteś na rynku od lat. Zaprezentuj się! Zaprojektujemy Twoje logo, przygotujemy strategię wizualną, stworzymy komplet spójnych materiałów graficznych. Współpracujemy z profesjonalnymi drukarniami – wesprzemy Cię także w temacie wydruków. Nowa strona internetowa? Nie ma problemu! WordPress to optymalne cenowo rozwiązanie, dające mnóstwo możliwości graficznych. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową witrynę i już nigdy nie zgubisz się w Internecie.

SOCIAL MEDIA

Nie ma Cię w Internecie?
Nie istniejsz!

Media społecznościowe stanowią nieodłączną część życia większości naszego społeczeństwa. Służą nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, także tych na lini marka – klient. Komunikacja w social mediach jest dwustronna, wykorzystaj to! Możesz rozpocząć i mądrze poprowadzić dialog z potencjalnym odbiorcą Twoich usług lub produktów.

COPYWRITING

Brakuje Ci słów?

Pomożemy stworzyć krzykliwy slogan na potrzeby kampanii marketingowej, wypełnimy tekstem Twoją stronę internetową lub broszurę. Napiszemy publikację w oparciu o słowa kluczowe. Profesjonalnie zredagujemy i skorygujemy teksty, które posiadasz.

PS Wiesz, że redakcja i korekta to nie to samo?

Redakcja

Redakcja polega na sprawdzeniu tekstu pod względem treściowym, merytorycznym, przedmiotowym i formalno-językowym.

Korekta

Korekta to „wygładzenie” tekstu pod względem znaków interpunkcyjnych, ortografii, gramatyki i ewentualnych literówek.

FOTO & VIDEO

Zdjęcia stockowe są passé.

Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami, którzy przygotują wizerunkową sesję zdjęciową dla Ciebie i Twoich pracowników. Klimat biznesowy, czy na luzie? Ty decydujesz!

Potrzebujesz sesji produktowej? Zdjęć wnętrz siedziby? Bajecznych ujęć z drona? Nie ma problemu!

agencja kreatywna

 

Adres korespondencyjny:
26-600 Radom, ul. Kościuszki 14/55

tel. +48 511 666 221
hello@sociallove.pl

Branding

Web Design

Studio graficzne

Social Media

Copywriting

Fotografia

Best creations are made
with Love. Sociallove.

Copyright © 2024