współpraca

Mamy plan,
Ty musisz tylko nam zaufać

Przeporwadzimy Cię przez cały proces – od pomysłu do realizacji.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Szanujemy Twój czas

Nasza współpraca może odbywać się w całości zdalnie – od podpisania umowy, poprzez proces projektowania, aż po realizację. Kontaktujemy się mailowo i telefonicznie. To działa, przekonaj się!

Dotrzymujemy terminów

Działamy według wyznaczonego planu, dzięki temu Ty otrzymujesz swoje projekty na czas. Rozumiemy też nagłe sytuacje i potrafimy elastycznie dopasować do nich naszą pracę.

relacja i korelacja

Krok po kroku do celu

01. Brief

Aby poznać Twoje cele i wymagania, zadamy Ci kilka pytań. To pomoże nam okreslić docelową grupę klientów i wybrać środki komunikacji. Daj nam zać, co Ci się podoba, czego potrzebujesz i jaki jest Twój budżet.

02. Research

Na tym etapie szukamy dedykowanych rozwiązań, monitorujemy konkurencję, opracowujemy wstępny plan działania. Przedstawiamy Ci nasze pomysły i inspiracje.

03. Projekt

Przystępujemy do realizacji, pracujemy nad Twoim projektem według ustalonego harmonogramu. Cały czas jesteśmy w kontakcie, konsultujemy ewentualne zmiany koncepcji. 

04. Realizacja

Czas na poprawki i dopasowanie projektu do miejsca docelowego. Gdy mamy Twoją akceptację, zajmujemy się przygotowaniem do druku, implementacją strony lub wysyłamy Ci gotowe pliki.

05. Efektywność

Teraz Twoja kolej! Ciesz się swoimi nowymi kreacjami graficznymi, łap nowych klientów, zbieraj pochwały i…
polecaj nas innym! My też pochwalimy się wszystkim zrealizowanymi dla Ciebie projektami.

06. … Co dalej?

Zdążyliśmy się poznać, zanmy już Twoje gusta i oczekiwania. Możemy działać dalej! Łatwiej nam współpracować przy kolejnych projektach, tworząc spójną identyfikację Twojej marki.

Porozmawiajmy o Twojej wizji!

Masz pomysł? To świetnie! Spróbujmy go razem zrealizować. Napisz, czego potrebujesz, a szczegóły omówimy na spotkaniu (przy kawie, na Teams lub telefonicznie – tak jak lubisz).

agencja kreatywna

 

Adres korespondencyjny:
26-600 Radom, ul. Kościuszki 14/55

tel. +48 511 666 221
hello@sociallove.pl

Branding

Web Design

Studio graficzne

Social Media

Copywriting

Fotografia

Best creations are made
with Love. Sociallove.

Copyright © 2024